Svatební fotograf Bronislav Gálik

Zdravím Vás...Jmenuji se Bronislav Gálik a lépe než mluvení o sobě mě jde fotografování, no ale něco bych tady říct měl. Fotografováním se zabývám mnoho let, v posledních letech se soustředím hlavně na fotografování svateb.

Fotit svatby mě baví, i když…přes letité zkušenosti, jsem vždy tak trochu nervózní, protože je to zodpovědnost. Možná se to nezdá, ale nafotit svatbu na profesionální úrovni patří k nejnáročnějším fotografickým disciplínám. Fotografování svateb často probíhá za obtížných světelných podmínek a musím si s tím rychle poradit, nemůže se mě něco nepovést. Když se něco nepodaří na poprvé v ateliéru, dá se to zopakovat, svatba ne.

Pokud někde fotím poprvé, vždy si před tím tzv. obhlédnu terén (obřadní síň/kostel, interiéry a exteriéry v okolí), aby pak vše probíhalo rychle a bez přemýšlení, jak a kde budu fotit skupinové fotografie svatebčanů a stylizované foto nevěsty a ženicha.

Před svatbou si vždy dáme schůzku. Zde si řekneme co a jak – vaše konkrétní představy, časový harmonogram, počet tištěných fotografií a v jakých formátech, fotoalbum, fotokniha apod. Vždy se snažím přizpůsobit vašim představám.

Termín dodání je do 14-dnů. Fotografie na DVD předávám vždy upravené ve Photoshopu ve dvou složkách – v plném rozlišení vhodném pro tisk (300ppi) a webovém rozlišení (72ppi). Neupravené záběry po mě prosím nechtějte, to je neprofesionální a nedělám to.

Budu se na Vás těšit.

Bronislav Gálik